Poptáváme


 Na této stránce zobrazujeme poptávku nemovitostí, která se v daný čas v naší databázi nenachází a žádáme Vás tímto o pomoc při jejím hledání. Pakliže níže uvedenou nemovitost vlastníte, máte nyní jedinečnou šanci tuto svou nemovitost rychle a dobře prodat či pronajmout. Šanci dobře si vydělat mají i lidé, kteří nám tuto hledanou nemovitost doporučí a přes naši kancelář se uskuteční její pronájem či prodej. V takovémto případě v rámci akce naší kanceláře NEST reality vyplatíme této osobě 10 % z celkově uskutečněné provize tohoto obchodního případu. Peníze dostanete na ruku v hotovosti ihned po podpisu smluv konkrétního obchodního případu.

Aktuální poptávka k dnešnímu dni:

Nutně pro našeho klienta sháníme k pronájmu zateplenou halu od 800 do 1000 m2  v okolí Čestlic nebo Jesenice. Hala by měla sloužit pro 25 pracovníků. K hale by měli být další 3 - 5 místností pro dílnu nebo kancelář a parkoviště pro 10 automobilů. Pakliže o takovéto hale víte, nebo jej vlastníte a chcete jej rychle pronajmout, volejte prosím pana Ponikelského na tel. 603 996 999. Na tuto poptávku se vztahuje doporučitelská provize 10% z čisté provize RK.

Hledáme byt ke koupi v osobním vlastnictví o velikosti 3+1, min. 70 m2, pokud možno s balkonem nebo lodžií. Byt by neměl být v přízemí domu. Může být i před rekonstrukcí a možno panelák. Lokalita Strašnice, Skalka, případně Malešice. Cena do 5.000.000,- Kč. Pakliže o takovémto bytě víte, nebo jej vlastníte a chcete jej rychle prodat, volejte prosím pana Ponikelského na tel. 603 996 999. Klient platí hotově. Děkujeme! Na tuto poptávku se vztahuje doporučitelská provize 10% z čisté provize RK.

Dále hledáme byt ke koupi v osobním vlastnictví o velikosti 2+kk nebo 2+1, od 45 m2, balkon nebo lodžie výhodou. Byt by neměl být v přízemí nebo suterénu domu. Může být i před rekonstrukcí a možno panelák. Lokalita Praha 7, 3 nebo Praha 10. Cena do 2.500.000,- Kč. Pakliže o takovémto bytě víte, nebo jej vlastníte a chcete jej rychle prodat, volejte prosím pana Ponikelského na tel. 603 996 999.  Klient platí hotově! Děkujeme! Na tuto poptávku se vztahuje doporučitelská provize 10% z čisté provize RK.

Hledáme ke koupi rodinný domek lokalita Praha 4, 10 nebo tento směr Praha - východ. Užitná plocha kolem 120m. Garáž vítána. Pozemek nemusí být velký. Dostupnost MHD neboť dcera klienta dojíždí do školy. Klient se zabývá rekonstrukcemi staveb, takže může být i dům před rekonstrukcí. Cenová realita je tak do 4 milionů k nastěhování. Pakliže o takovémto bytě víte, nebo jej vlastníte a chcete jej rychle prodat, volejte prosím pana Ponikelského na tel. 603 996 999.  Klient platí hotově! Děkujeme! Na tuto poptávku se vztahuje doporučitelská provize 10% z čisté provize RK.