O nás

 

 

 

Společnost NEST reality vznikla na začátku roku 2012 propojením spolupráce lidí s dlouholetými zkušenostmi v realitní a developerské činnosti s podporou dalšího týmu lidí pohybujícího se v oblasti finančního poradenství a dalších služeb jako je stěhování a stavební práce (rekonstrukce staveb). Zkušenosti získané v těchto oborech nám dovolili vstoupit bezproblémově na realitní trh a začít fungovat na trochu jiné bázi než dnes funguje velká většina klasických realitních kanceláří.

Před založením společnosti NEST reality jsme vymýšleli co zlepšit, abychom nebyli ta klasická realitní kancelář pohybující se v těžké konkurenci na českém realitním trhu, v níž se neustále točí makléři, asistentky a další zaměstnanci, protože jim chybí zkušenosti a je tak pro ně těžké prosadit se v tomto oboru. Tímto pak je přístup ke klientovi jako takovému velmi špatný, chybí komunikace, informace a starost o klienta, který na to má plný nárok.

Vzhledem k tomuto výše uvedenému, je společnost NEST reality založena na stabilním základu týmu lidí, kteří jsou motivováni v takové míře, aby ve spolupráci s touto společnosti setrvali. Zároveň má každý z týmu možnost podílet se svými nápady a vynalézavostí na vedení této společnosti. Všichni lidé ve společnosti jsou každý týden týmově proškolováni, týmově se rozebírají úspěchy i chyby, plány do budoucna, projekty společnosti, zkrátka vše co povede ke stálému zlepšování naší práce. Díky tomuto můžeme každému našemu klientovi nabídnout individuální přístup jednoho stálého realitního agenta, který bude tomuto našemu klientovi k dispozici dle jeho požadavků. V době kdy má každý svého lékaře, právníka, učitele a další, nevidíme důvod, proč zrovna Vy by jste nemohli mít svého oblíbeného realitního makléře. Zkrátka jednoho stálého specialistu, na kterého by jste se v případě jakéhokoliv požadavku v oblasti realit a finančnictví mohli kdykoliv s důvěrou obrátit. Odměnou Vám za to bude individuální přístup, profesionální vyřízení Vašeho požadavku a pakliže nám do prodeje nebo pronájmu svěříte Vaši nemovitost, postaráme se o její důkladnou a příkladnou prezentaci a inzerci, nabídneme ji všem zájemcům na základě poptávky a s Vámi budeme konzultovat každý krok, který v obchodním případu nastane. Zároveň Vás budeme automaticky jednou za 14 dní informovat, jak prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti pokračuje, v jaké fázi se nachází, případně jaké změny v tomto obchodním případu nastaly a to až do samého vyřešení tohoto obchodního případu, to znamená do úspěšného prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Mottem naší společnosti je klient na prvním místě.

 

Pevně věříme, že náš individuální přístup k Vašim potřebám bude slavit úspěch a že se na nás v budoucnu budete obrace s důvěrou a klidem v duši.

 

Pakliže budete mít jakékoliv dotazy týkající se společnosti NEST REALITY, naší práce a funkčnosti kontaktujte prosím manažera společnosti na tomto kontaktu:

 

Martin Ponikelský , tel. 603 996 999, email: martin.ponikelsky@nestreality.cz